בניית דוכנים לקניונים – עד כמה חשוב העיצוב?

נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מחליטים להגיע אל הקניון לאחר שהחלטתם להתחדש בנעלי ספורט. מיד כשאתם נכנסים בשערי מרכז הקניות, אתם רואים מולכם שתי חנויות נעליים: האחת מוארת, מסודרת ומזמינה, הנעליים מונחות על מדפי תצוגה והעיצוב נראה בעיניכם מרשים ואטרקטיבי. בחנות השנייה לעומת זאת הנעליים מסודרות על הרצפה, ניכר שלא הושקע מאמץ בעיצובה והאווירה הכללית הפועמת מתוכה “עייפה”. לאיזו חנות אתם הייתם נכנסים?

 

אנחנו יכולים לתאר לעצמנו מהי תשובתכם, וההקדמה הזו נועדה לחדד בפניכם את החשיבות של עיצוב דוכנים בקניונים. הסחורה שלכם ראויה להיות מוצגת בדוכן אחד בלבד: דוכן מעוצב ואטרקטיבי שאנחנו נוכל לתכנן ולבנות עבורכם. 

מדוע חשוב להשקיע בעיצוב עם בניית דוכנים לקניונים?

בפעם הבאה כשאתם מסתובבים בקניון, הסתכלו סביבכם: לצד הדוכנים המעוצבים-מושקעים, תבחינו גם בדוכנים שנראים כאילו שאולתרו על ידי בעלי העסקים. אם תשאלו אותנו, הקמת דוכן בקניון שהוא מעוצב בעיצוב מתאים, היא הכרחית (!) מסיבה פשוטה: שלא כמו החנויות, הדוכנים ממוקמים בלב לבו של הקניון. מצד אחד זה מצוין לכם, אך מצד שני עליכם לזכור כי המבקרים חשופים בכל רגע נתון לכמות אדירה של גירויים. במידה שהדוכן שלכם לא יבלוט בעיצוב מושקע ואטרקטיבי, הקונים הפוטנציאליים יראו בו כ”עוד דוכן” על הדרך ולעתים הוא יהיה כמעט בלתי נראה. כלומר, הסבירות שיעצרו בו, נמוכה. ולכן, עם בניית דוכנים לקניונים, יש להעניק חשיבות אדירה לנושא העיצוב, ולחשוב תמיד מנקודת המבט של הלקוח (מה ילהיב אותו, מה יגרום לו לעצור בדוכן וכן הלאה). 

 

בניית דוכנים לקניונים

עיצוב דוכן לקניון: על מה חשוב לשים את הדגש?

לכל בעל עסק, בהתאם למוצרים שהוא צפוי למכור וקהל היעד שלו, יתאים דוכן בעיצוב שונה. לכן, לא נעמיק כעת במגוון הסגנונות והקונספטים של בניית דוכנים לקניונים, אלא בדגשים כלליים שאימוצם יבטיח דוכן שיבלוט ויסקרן:

 

  • יש להקפיד על דוכן בעל נוכחות שגודלו וגובהו יקרצו ללקוחות הקניון
  • רצוי לשלב תאורה בדוכן שכן היא תורמת לחזות יוקרתית ומזמינה
  • כשם שעל דלתות החנויות תלויים שלטים, כך צריך להיות גם בדוכנים


טוב לדעת:
חווית הקנייה של לקוחותיכם תעוצב על ידי גורמים רבים – מהשירות האישי, דרך אפיון הצורך המדויק ועד מידת העיצוב של הדוכן. מכאן, שעוצמת החוויה שתספקו בשליטתכם הכמעט המלאה. עצבו דוכן שיעטוף את הלקוח בחוויה נעימה ונוחה (!) – מהרגע בו הוא יפנה אליכם ועד הרגע בו הוא יודה לכם על השירות כששקית בידו. 

 

מתכננים בימים אלו הקמת דוכן בקניון? מעוניינים להיפרד מהדוכן ממנו מכרתם עד כה ולהתחדש בדוכן בעיצוב מרהיב? אין כל סיבה שתסתפקו במועט כשהדוכן שלכם יכול לנצנץ ולמשוך מבקרים נלהבים. אנחנו נשמח לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם דוכן שיענה על הצורך העיצובי-פרקטי שלכם. למידע נוסף אודות בניית דוכנים לקניונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 0525007799