עיצוב והקמת נקודות מכירה

שאיבת השראה לפני עיצוב והקמת נקודות מכירה

לקחת קורס מזורז בתכנון והלבשת חנות לטובת עיצוב והקמת נקודות מכירה? כל עוד אתם עושים זאת למען העשרתכם – האישית המקצועית, קבלו את ברכתנו. עם זאת, במידה שמשאלתכם בסך הכל היא להתגאות בנקודת מכירה מעוצבת ואטרקטיבית במרכז הקניות, אין באמת צורך: בשביל זה יש אותנו! הגעתם לשלב העיצוב המרגש-מספק ואתם משתוקקים להשראה ורעיונות? אנחנו מבינים אתכם, וגם יודעים היכן תוכלו למצוא אותם…

השראה לעיצוב נקודת המכירה: איפה תמצאו אותה?

אתם רוצים להעיר את הצד היצירתי שבכם, להיחשף לרעיונות עיצוביים ולעשות צעד נוסף אל עבר עיצוב והקמת נקודות מכירה? את ההשראה לעיצוב עמדת המכירה שלכם תוכלו למצוא ב-2 מקומות עיקריים:

  • הקניון – טיפ הזהב שלנו אליכם הוא פשוט לצאת לסיבוב בקניון. תכליתו כמובן אינה לעשות שופינג, אלא לשאוב השראה מדוכנים פעילים. אולי תופתעו, אך מספיק דוכן אחד בלבד שידבר אליכם בכדי להצית את להבת ההשראה.  
  • הרשת – ההשראה נמצאת גם בתוך המסך ממנו אתם קוראים שורות אלו. אז כן, תוכלו להיחשף לסגנונות עיצוביים גם ברשת (הקלידו את מילות המפתח הרלוונטיות, ותוך שניות יוצגו בפניכם שלל תוצאות). ואם אתם ממש לא רוצים לעבוד קשה, הישארו כאן באתר שלנו והתרשמו מהדוכנים שבנינו ועיצבנו עבור מגוון רחב של עסקים ומותגים.

עיצוב והקמת נקודות מכירה: הדגשים החשובים בעיצוב והקמה של נקודות מכירה

אז מתי בעצם אפשר “להוריד את הרגל מהגז” ולהפסיק לחפש השראה? כשאתם מרגישים שנחשפתם למספיק סגנונות, ובעיקר כשיש לכם כיוון עיצובי ראשוני/מגובש שאתם מרגישים שלמים אותו. לפני שאתם יוצאים לדרך, אנו ממליצים לכם להצטייד בדגשים הבאים שיהפכו אותה יעילה, חווייתית ומדויקת יותר:

  • בעודכם משוטטים בקניונים וברחבי הרשת על מנת לשאוב השראה לגבי הקמת דוכן בקניון, חשוב שתציינו לעצמכם בנקודות מה אתם אוהבים, אך גם מה לא. למשל: “מתחבר מאד לעץ, פחות מתחבר לתאורה סביב הדוכן”. ה-dislike חשוב בדיוק כמו ה-like, ועל בסיס המידע הזה, בין היתר, תעוצב עבורכם נקודת המכירה. 
  • אנחנו מעצבים ומקימים נקודות מכירה מאפס. מה שזה אומר בפועל הוא שאתם יותר ממוזמנים לשתף אותנו בכל חלומות העיצוב המקשטים את יומכם ולילותיכם. אין דוכן שלא נוכל לבנות עבורכם, ואין סגנון עיצובי מורכב או בלתי אפשרי עבורנו. כל קונספט עיצובי שעורר בכם השראה, אפשר לפתח ולדייק כך שיתאים למותג – למוצר ולקהל. 
  • אל “תתאהבו” בעיצובים ותנעלו עליהם (“ראיתי דוכן בקניון, כזה בול אני רוצה!”), אלא היו פתוחים ל”סיפור האהבה” חדש. הסיבה לכך פשוטה: לא כל עיצוב אליו תיחשפו (ברמת התכנון, החומרים, המבנה והקונספט הכללי) יתאים בהכרח למותג, לקהל, למוצר ולאווירה שאתם שואפים ליצור. אנחנו כאמור מתכננים נקודות מכירה מאפס, ועושים זאת תמיד תוך התחשבות במה שנכון ומדויק ללקוח. 


הגדירו בפנינו את החומר, המידה והסגנון העיצובי, ואנחנו נדאג כבר לכל השאר. למידע נוסף אודות עיצוב והקמת נקודות מכירה, השאיר לנו את פרטיכם.