עיצוב בתי עסק לשנה החדשה | עיצוב בית העסק | icreate.biz

תתרעננו לקראת השנה החדשה – עיצוב בתי עסק

ברוכים הבאים לשנה החדשה, אנו מקווים שתתחיל נהדר. תחילת שנה חדשה הוא זמן טוב להעריך את העסק שלכם ולנתח מה עשיתם טוב ומה טעון שיפור.

 

זה הזמן להבין מה עבד לכם ומה פחות עבד לכם עד כה, את מה הייתם רוצים לשפר ולאיזה קהל אתם רוצים לפנות (או להמשיך לפנות). את כל הגורמים הללו קובע קצב ההתחדשות העסקית שלכם והיכולת שלכם להתמיד בלמידה שמשאירה אבק למתחרים.

 

לפני הכל, בואו נדבר מעט על שיווק

עולם השיווק השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות. גם הדרך בה אנו משווקים את המוצרים והשירותים שלנו ללקוחות השתנתה. כתוצאה מכך, צוותי שיווק מתמודדים כעת עם בעיות ואתגרים מורכבים יותר. הם צריכים לחשוב איך הם יכולים לשנות את המוצרים או השירותים שלהם כדי לענות על הדרישות של השוק החדש.

 

הנראות שלכם

הסיבה שעסקים רבים נוטים לחדש את עיצוב העסק שלהם היא הרצון שלהם להישאר בחזית השוק. לא מדובר כאן רק על איכות המוצרים והשירותים שלכם אלא גם על שמירה על מרווח הוגן בין המתחרים שלכם וביניכם.

 

בעולם הצבעוני, המתחדש והמתקדם של היום התחרות על ליבו של הלקוח גדלה ו’סימני מתיחת הפנים’ של העסק שלכם מאפשרים לכם לשדר את כל מה שהצרכן שלכם רוצה לשמוע: אתם עדכניים, חדשניים ובעניינים.

 

גמישות, גמישות, גמישות

הקורונה הוכיחה לנו, יותר מכל, שמי שלא עומד בשינויים המתרחשים לעיתים באופן בלתי צפוי ולומד לשחות, לחתור וגם לצוף בהתאם לצורך העכשווי מוצא את עצמו מחוץ למשחק. זו הסיבה שאנחנו רואים בעיצוב עסק את אחד הגורמים המרכזיים לתדמיתו של העסק. איך אומרים במטבחים מקצועיים? העין אוכלת.

 

העין אוכלת, מה הכוונה?

לרוב האנשים זקוקה שנייה כדי להחליט מה בדיוק ניצב מולנו, אנחנו מסתפקים בראיון של חצי שעה על מנת להחליט אם המועמד מולנו מתאים לעבודה ולוקח לנו רבע שעה כדי לקבוע אם הגבר שמולנו ייתן לנו טבעת. מהירות השיפוט שלנו היא הסיבה העיקרית לכך. משכך, עלינו להבין למה נראות העסק שלנו חשובה.

 

הרגל: אתם התרגלתם, הלקוחות לא

אתם רגילים למראה העסק שלכם, לריהוט הקבוע, לגוון הקירות וצבע העץ. את כל אלה אתם מכירים. אנחנו מניחים שרוב הזמן אתם מרוצים ממראה העסק שלכם. הלקוחות, לעומת זאת, לא תמיד.

 

לקוחות חדשים

לקוחות חדשים מגיב לעסק שלכם בחצי שנייה. בעולם העסקי יש לכם זמן קצר מאוד לעשות את הרושם הנכון. לצורך כך יש לכם נציגים אמינים וקבועים שייצרו את הרושם הזה גם אם יצאתם להפסקה של חצי דקה או לארוחת צהריים: הריהוט שלכם.

 

הריהוט שלכם: פרזנטור קבוע

הפרזנטור הקבוע שלכם נמצא שם 24/7 כדי לספר ללקוח מי אתם. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לכם לכבד אותו בבגדים הולמים. לחדש אותו ולתת לו מראה רענן לקראת השנה החדשה. אם אתם מחפשים פרזנטור חדש שיביא תוצאות חדשות אנחנו כאן כדי לתת לכם את מראה העסק שימשיך להביא לכם תוצאות.

 

מתכננים בימים אלו עיצוב לעסק חדש? מעוניינים להיפרד מהעיצוב הישן ולרענן בעיצוב מרהיב וקלאסי? העיצוב החדש יכול להאיר את העסק ולמשוך לקוחות נלהבים. אנחנו נשמח לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם כל מה שדרוש לעיצוב העסק שיענה על הצורך העיצובי-פרקטי שלכם. למידע נוסף אודות עיצוב בתי עסק, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת בטלפון 0525007799 או השאירו פרטים בטופס צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.