בניית דוכנים לתערוכות - עיצוב דוכן לתערוכה

בניית דוכנים לתערוכות מצדיקה את ההשקעה 

מחפשים עיצוב דוכנים לתערוכות? בהנחה שכבר יצא לכם לבקר או להציג בתערוכות, אתם כבר בטח יודעים: מוצגים בהן עשרות (ולעתים מאות) דוכנים.

 

כל דוכן מייצג עסק אחר ומוצג בו מוצר דגל שונה, כאשר משאלתם של כל בעלי העסקים והדוכנים היא להבטיח התעניינות מצד המבקרים.

 

אין ספק כי התוכן חשוב, אך חשובה לא פחות היא “האריזה”  העוטפת אותו.

 

אנחנו ב-icreate.biz מציעים עיצוב דוכן לתערוכה וכמובן גם בניית דוכנים לתערוכות בהתאמה אישית, הנשענת על דיוק, רגישות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר (כן, גם אלו שככל הנראה רק אנחנו נבחין בהם). 

בניית דוכנים לתערוכות: מדוע כדאי להשקיע בעיצוב דוכנים לתערוכות?

 

בעלי עסקים רוכשים מהפקת התערוכה שטח הצגה. בשטח זה הם יכולים לבחור איך להציג, כאשר איש אינו מחייב אותם בדוכן הצגה מקצועי.

 

מכאן, שישנם עסקים שמאלתרים דוכן (לרוב, הוא יורכב משולחן מתקפל שיכוסה במפה), ועליו הם מציגים את שירותיהם ומוצריהם. המוטיבציה כמובן היא לחסוך, אך התוצאה היא הפסד גדול.

 

חשבו על עצמכם כמבקרים בתערוכה, ועל הרושם שבית עסק שמציג באופן זה היה משאיר לכם. גם במידה שהמוצר המוצג בדוכן מהפכני, נראותו החובבנית הייתה גורמת לכם לבטח לדלג עליו.

 

עיצוב דוכן לתערוכה באופן מסודר ובניית דוכנים לתערוכות, הם קריטיים לנראות שלכם, לתדמית שלכם ולמימוש פוטנציאל המכירה/נטוורקינג בתערוכה בה תתארחו.

 

דוכן התערוכה הוא הפנים של העסק, כאשר הנוסחה פשוטה: בעוד דוכן מעוצב ומרשים יעודד מבקרים לעצור בו ולהתעניין בכם, דוכן חובבני – נטול עיצוב והשקעה, יעשה בדיוק את ההפך. 

 

בניית דוכנים לתערוכות

בניית דוכנים לתערוכות מצדיקה את ההשקעה

כדאי גם לבדוק: עיצוב דוכנים בקניונים | עיצוב עסקים | עיצוב משרדים

דברים שיש לקחת בחשבון עם תכנון ובנייה של דוכן לתערוכות

בהנחה שהצלחנו לשכנע אתכם מדוע בניית דוכנים לתערוכות מצדיקה את ההשקעה, אנחנו יכולים לעבור לשלב הבא: טיפים ודגשים לתכנון הדוכן שלכם.

בגדול, ישנם שני דברים עיקריים שכדאי לקחת בחשבון:

  • דוכן ההולם את השטח העומד לרשותכם – מפיקי התערוכות מציעים למציגים לשכור שטחי הצגה בגדלים שונים. אנו מציינים זאת, שכן הדוכן חייב להלום את גודל השטח שהקצו לכם. כמו כן, בתערוכות מסוימות מקבלים כל המציגים שטח זהה, כאשר המארגנים שולחים את המידות ומבקשים להתחשב בהן. בשורה התחתונה: תכנון הדוכן יהיה אפשרי רק לאחר שיהיו בידכם המידות ויתר הנתונים “היבשים”.
  • עיצוב דוכן לתערוכה, הפוגש שימושיות – דוכן מושלם יהיה כזה שמגולמים בו עיצוב מרהיב ושימושיות פנטסטית במידה שווה. אנחנו ב-icreate biz – עיצוב בתי עסק, נתכנן את הדוכן בשיתוף פעולה מלא אתכם, כך שהוא יענה על הצרכים המלאים שלכם.טוב לדעת: אנחנו המעצבים, המתכננים והיוצרים בפועל של הדוכן שלכם. מכאן, שעם פנייתכם אלינו אתם מקבלים מענה מלא (!) לכל שלב בדרך, עד לקבלת דוכן מרהיב.

עד שתראו במו עיניכם את דוכן התערוכה שלכם, היכנסו לגלריה בה מוצגות עבודות שביצענו. זכרו: זה לא רק מה אתם מציגים בתערוכה, אלא על מה אתם מציגים. לפרטים נוספים אודות בניית דוכנים לתערוכות, פנו אלינו באמצעות טופס צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.