עיצוב דוכנים בקניון

הספוט הנחשק ביותר במרכז הקניות: על עיצוב דוכנים בקניונים

ישנם שני דברים שלא ניתן לדמיין את הקניונים בלעדיהם: האחד הוא דוכני מכירה מעוצבים, והשני הוא דוכן המכירה שלכם.

 

מעוניינים בהקמת דוכן בקניון כדי למכור את מוצריכם במרכז קניות מוביל? אנחנו ב-icreate.biz מתמחים בשירות עיצוב דוכנים בקניונים, ונוכל לעצב גם את עמדת המכירה שלכם ע”י השירות שלנו מא’ עד ת’ לעיצוב דוכנים בקניון

איך ניתן להסביר את הפופולאריות האדירה של דוכנים מעוצבים בקניונים?

בשביל האמצע, בין החנויות שמימין ומשאל במרכזי הקניות הגדולים, מוצבים דוכני מכירה מעוצבים.

 

מבלי ששמנו לב, הם הפכו ל”תפאורת הקניון” ונוכחתם מעשירה את חווית המבקרים.

 

בעלי עסקים רבים בוחרים באופציית הדוכן על פני חנות ולפנות לעיצוב דוכנים בקניון, ויש לכך מספר סיבות:

  • דוכן מעוצב לחנות פופ אפ – ישנם בעלי עסקים המעוניינים לצאת בפופ-אפ. כלומר, לפתוח חנות לפרק זמן קצר עם תאריך סגירה ידוע מראש. במקרה שכזה לשכור חלל בקניון קצת פחות רלוונטי, כך שדוכן מעוצב הינו האופציה היחידה.
  • עיצוב דוכן זמני – מנגד, לעתים ישנם בעלי עסקים המביעים עניין בחנות בקניון, אך לא תמיד ישנם חללים פנויים להשכרה. אז אפשרות אחת היא להמתין שחלל יתפנה, אך אפשרות טובה יותר היא ללכת על עיצוב דוכנים בקניונים (הרי אם אתם יכולים להתחיל למכור ולהרוויח, למה שלא בעצם?)
  • דוכן באזור מרכזי בקניון – הדוכנים המעוצבים ממוקמים במרכזו של הקניון, כך שפוטנציאל החשיפה לו זוכים העסקים – אדיר. מיקומם האטרקטיבי כמעט שלא מאפשר לפספס אותם, כאשר העובדה שאינם תחומים בדלת ובקירות, מאפשרת לבעלי העסק ליזום פניה ישירה ואישית ללקוחות.

הקמת דוכן בקניון - עיצוב דוכנים בקניון

כדאי גם לבדוק: בניית דוכנים לתערוכות

עיצוב דוכנים בקניון: למי הוא עשוי להתאים?

לכל בעלי העסקים המעוניינים למכור את מוצריהם בדוכן אטרקטיבי במרכז הקניות. בפעם הבאה כשאתם מסתובבים בקניון המועדף עליכם, עברו בשדרת הדוכנים ותראו בעצמכם כי ישנו מגוון אדיר של עסקים המוכרים בדוכן. תיקים, נעליים, ממתקים, נרות ריחניים, משקפיים, ספרים, גלידות ועוד – כל אלו נמכרים מעמדות מכירה מעוצבות.

הקמת דוכן בקניון – העמדה הבאה? יכולה להיות שלכם!

דגשים לעיצוב דוכן המכירות החדש שלכם

לא יכולים להתחיל למכור בקניון מהדוכן החדש שלכם? אנחנו מבינים אתכם ומתרגשים יחד אתכם. אז רגע לפני שאתם מכריזים על פתיחת הדוכן, הרשו לנו לשתף אתכם בטיפים לעיצוב דוכן מושלם:

  • עיצוב – ישנם דוכנים אליהם נוהרים קונים נלהבים, וגם דוכנים שהתנועה אליהם וסביבם דלה. ומה עושה את ההבדל? בין היתר, הקמת דוכן בקניון שהוא מעוצב ומדוגם. ככל שהדוכן יהיה מעוצב ואטרקטיבי יותר חזותית, כך הוא ימשוך מתעניינים. במהלך התכנון והבנייה אנו שמים דגש רב על הפן האסתטי, כאשר עיצוב דוכנים בקניונים מבוסס אצלנו בין היתר על עץ, זכוכית וברזל. 
  • שימושיות – הדוכן ממנו תמכרו חייב להיות שימושי. ומה זה אומר? שיש לתכנן אותו בצורה כזו שתתאפשר הצגה מרהיבה-חכמה של מוצריכם. 

 

אמרתם עיצוב דוכנים בקניונים? אמרתם icreate.biz עיצוב בתי עסק! אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית העבודות שלנו, ולראות בעצמכם כמה מרשימה התוצאה הסופית של עיצוב דוכנים בקניון – והוא יכול להיות הדוכן החדש שלכם בקניון. לפרטים נוספים, התקשרו כעת – 077-329-0030