עבודות נגרות בתל אביב

דילמת העץ: עבודות נגרות בתל אביב או רכישת רהיטים מחנות?

אתם מתכננים בימים אלו את הקמתו של העסק החדש שלכם? אנחנו ב-icreate-biz כאן בשבילכם. החלטתם שהגיע הזמן להתחדש ולעצב מחדש את העסק הקיים?

 

במידה שכן, יתכן שגם אתם מתלבטים בין שתי האפשרויות העומדות לרשותכם:

  • רכישת רהיטים מחנות מתמחה
  • עבודות נגרות בתל אביב בהתאמה אישית

 

על מנת להקל עליכם את ההתלבטות, ערכנו למענכם השוואה בין שתי האופציות על בסיס מספר פרמטרים.

 

את הסקת המסקנות, אנחנו כבר משאירים לכם. אז שנתחיל לשחק בעץ?

 

עבודות נגרות בתל אביב או רכישת רהיטים מחנות

עבודות נגרות בתל אביב בהתאמה אישית VS רכישת רהיטים

הדרישות שלכם לא בשמיים, הציפיות שלכם לגיטימיות ובאמת שאתם לא מבקשים יותר מדי: שהרהיט יהיה איכותי, מקורי ויענה על הצורך שלכם.

בדיוק בגלל זה, בחרנו לערוך את ההשוואה בין עבודות נגרות בתל אביב לרכישת רהיטים מחנויות מתמחות, על בסיס 3 הפרמטרים הבאים.

 

כל מילה נוספת מיותרת, ההשוואה כאן לפניכם:

צפו בפרויקטים של iCreate.biz

1. איכות חומרים  

איכות הרהיט מוגדרת על ידי שני דברים עיקריים: איכות החומר ואיכות הביצוע. ככל שהרהיט יהיה איכותי יותר, כך תוכלו ליהנות ממנו יותר.

  • חנות רהיטים: הרהיטים המוצגים בחנויות מיוצרים בדרך כלל בייצור המוני ומחומרים שאינם בהכרח האיכותיים ביותר בשוק. כמו גם יכולת המשחק עם שילוב וסוגי חומרים שונים.
  • נגרות אישית: מדובר על “עבודת יד” כאשר כל רהיט שאתם מזמינים מיוצר עבורכם מאפס. מאחר שמדובר על עבודת נגרות בהתאמה אישית, ככל שזה נוגע לעבודות נגרות בתל אביב, באפשרותכם להגדיר (בין היתר) גם את החומרים המועדפים עליהם. שילוב החומרים והאיכות? לגמרי בידיים שלכם.

2. התאמה לצורך שלכם

אתם צריכים רהיט בגובה, אורך ועומק ספציפיים, שיתאים לפינה ספציפית בעסק וישרת מטרה ספציפית. איזו אפשרות מבין השתיים תענה על הצורך שלכם? רמז – רק עבודות נגרות בתל אביב.

  • חנות רהיטים: אתם יודעים איך זה עובד: במקרה הטוב, תמצאו בחלל התצוגה רהיטים המוצעים במספר גדלים, ובמקרה הפחות טוב הם יגיעו במידה אחת. כלומר, משמעותה של בחירה באפשרות זו היא שעליכם להתאים את עצמכם לרהיט – לחומר ממנו הוא עשוי, לעיצובו וכן, גם למידותיו. 
  • נגרות אישית: אתם – מגדירים מה אתם צריכים ורוצים. הנגרייה – מבצעת. ככה פשוט. יש לכם שליטה מלאה על איך הרהיט יראה, מאיזה חומר ייצרו אותו ומה יהיו מידותיו. 

 

3. ייחוד הרהיט

רהיטים יכולים (וצריכים!) ליהנות מעיצוב מקורי וייחודי וכך גם אתם. ספוילר: גם בפרמטר זה יש לנגרות האישית יתרון. 

  • חנות רהיטים: הרהיטים המוצעים בחנות מיוצרים בייצור המוני, זוכרים? המשמעות היא שקיימת סבירות (ודי גבוהה יש לומר) שגם לעסקים השכנים שלכם יהיו רהיטים זהים.
  • נגרות אישית: כל רהיט – מעמדת תצוגה ועד דלפק קבלה, מיוצר עבורכם מאפס ובהתאמה אישית לצורך שלכם. וכך, אתם זוכים לרהט את העסק שלכם (ולא משנה כעת אם מדובר על חנות או דוכן), בריהוט ייחודי ומקורי.

 

אנחנו נשמח לעצב ולייצר עבורכם רהיטים לעסק החדש או הקיים. למידע נוסף אודות עבודות נגרות בתל אביב, השאירו לנו את פרטיכם בחלון “יצירת קשר” ונשוב אליכם.