עיצוב משרד קטן - עיצוב משרדים קטנים

עיצוב משרד קטן – דגשים חשובים

כמו כל חלל קטן, גם עיצוב משרד קטן מתחיל עם חשיבה על ניצול מיטבי של המרחב כדי לקבל חלל פונקציונלי, נעים ונוח.

 

זאת לצד בחירת העיצוב המתאים, שיהיה נעים עבור מי שעובד במשרד, עבור הלקוחות שמגיעים אל המשרד וגם ישקף את מהות המשרד ואופיו, בין אם זה משרד של עורך דין או מעצבת גרפית, משרד עם או בלי קבלת קהל וכן הלאה.

אז איך מעצבים משרד קטן?

 

ניצול מקסימלי של החלל בעיצוב משרד קטן

כדי להפיק את המקסימום מתוך עיצוב של משרד קטן, חשוב להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותם של מעצבי פנים לצורך הגדלת החלל:

בחירת צבעים נכונים, התקנת תאורה מתאימה לצד שימוש בתאורה טבעית, שימוש בריהוט פונקציונלי, פתרונות אחסון חכמים, בחירת ריצוף שיוצר תחושה של חלל גדול ועוד.

 

הצבעים הנכונים למשרד קטן

צבעים בהירים נותנים תחושת מרחב ויוצרים אשליה של חלל גדול יותר. 

לכן חשוב לצבוע את קירות המשרד בגוונים בהירים, כאשר אפשר כמובן לבחור בין צבעים עליזים יותר, או צבעים שקטים ואלגנטיים יותר, בהתאם לאופי המשרד ולטעם האישי של מי שעובד בו.

רצוי לבחור גם רצפה בהירה, עם אריחים גדולים, שיוצרים תחושה של מרחב גדול.

 

תאורה למשרד קטן

גם במשרד קטן אפשר להתקין חלון גדול שנותן תחושת מרחב ואור טבעי. אם אין אפשרות להתקין חלון גדול (וגם כדי שהמשרד תמיד יהיה מואר היטב), חשוב להתקין גופי תאורה יפים שנותנים הרבה אור. כך מקבלים תחושה של חלל גדול ורחב יותר.

 

ריהוט פונקציונלי

כל משרד צריך ריהוט שנותן מענה לקשת של צרכים: שולחן עבודה למחשב עם כיסא נוח ותואם, מדפים לספרים, ניירת וחפצי נוי, חללי אחסון סגורים כמו מגירות וארונות ואולי גם מקום ישיבה לקבלת קהל. אפשר ורצוי לבחור ריהוט שנראה מעולה, אבל שגם לא תופס הרבה מקום. אפשר גם לבנות במיוחד ריהוט בהתאמה אישית שעונה בצורה מדויקת על הטעם ועל הצרכים.

 

פתרונות אחסון חכמים

שימוש בגובה החלל מאפשר לחסוך במקום על הרצפה, על ידי התקנת ארונות אחסון גבוהים. כך גם לגבי פתרונות אחסון משולבים בשולחן העבודה, בשילוב ספסל אחסון לישיבה וכן הלאה.

 

תנועה בחלל

עם כל פריטי הריהוט שנמצאים בחלל, חשוב לזכור ולתכנן מראש משרד המאפשר תנועה נוחה וזורמת מדלת הכניסה ועד לכיסא ליד שולחן העבודה, או לפינת הישיבה של הלקוחות. 

חשוב למדוד מרחקים ולבדוק שהתכנון מאפשר גישה נוחה לכל חלק במשרד כדי שיהיה נוח ומזמין.

 

עיצוב משרד קטן

בואו להגשים את משרד החלומות שלכם

צוות  icreate-biz מציע מגוון פתרונות עיצוב חכמים בהתאמה אישית למשרדים קטנים ועסקים מכל הסוגים, כולל בניית ריהוט מיוחד בהתאמה אישית ומתן מענה מקיף לכל צרכי העיצוב, משלב התכנון ועד לסיום תהליכי הבניה והשיפוץ. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה – אז דברו איתנו!

 

קראו עוד על עיצוב משרדים