איך להקים דוכן לתערוכה שימשוך קהל? -icreate.biz

איך להקים דוכן לתערוכה שימשוך קהל?

תערוכות הן דרך מצוינת לחשוף את החברה שלכם בפני קהל, לבנות קשרים עם לקוחות פוטנציאליים ולצבור ניסיון בשיווק מוצרים בסביבה תחרותית.

יחד עם זאת, האווירה התחרותית השוררת בתערוכה יכולה להקשת ולהלחיץ.

בכל תערוכה מתקיימות מגוון רחב של פעילויות. החלל מלא באורות, גרפיקה, מתנות והסחות דעת נוספות, שעלולות להרחיק את המשתתפים מביקור דווקא בדוכן שלכם. 

 

אז איך מתבלטים באולם תצוגה עמוס ומקימים דוכן לתערוכה שימשוך קהל?

  • השתמשו בטכנולוגיה שעומדת לרשותכם. הציגו סרטוני פרומו על מסכי לד גדולים וספקו אלמנטים אינטראקטיביים הקשורים למוצר שלכם. עם משחקים דיגיטליים, מציאות מדומה ומדיה חברתית תקבלו שפע של הזדמנויות להפוך את הדוכן שלכם לבלתי נשכח.
  • תקפידו לתכנן את סביבת הדוכן מראש, כך שיבלוט באולם התערוכה. אם אתם באמת רוצים למשוך את העין ולהביא אנשים לדוכן, תיפרדו מהמראה הסטנדרטי הטיפוסי וצרו חוויה שבאמת משקפת את המותג שלכם. חשבו מחוץ לקופסה על נושאים שבוודאי ימשכו תשומת לב של הקהל.
    אתם יכולים לבחור כנושא סרט מפורסם, מסיבת חוף, יריד שעשועים או כל דבר אחר, כל עוד אתם מצליחים ליצור הקשרים נכונים עם החברה והמותג שלכם.
  • הציעו לאורחים כיבוד, משקאות ונשנושים, שיבטיחו לשמור אותם עוד קצת בדוכן שלכם, לפתח שיחה ולהגדיל מעורבות. גלידה, שיקים, מיצים, קוקטיילים, תה, קפה, שוקולדים – כמה שיותר יצירתי, כך טוב יותר ונותן הזדמנות לפתח שיחה עם המבקרים.
  • בחירת האנשים הנכונים לעבודה בדוכן התערוכה היא קריטית. חשבו על יעדי התערוכה והביאו רק את חברי הצוות שאתם בטוחים שיביא את הערך הרב ביותר לחוויה.
  • ספקו למבקרים מרחב מרגיע – מעין אי של שפיעות בכל ההמולה של התערוכה. אורחי התערוכה מוצפים ע”י עשרות דוכנים וחומר שיווקי רב. אתם יכולים למשוך אותם לדוכן שלכם באמצעות סביבה מרגיעה ומסבירת פנים. תארגנו פינות ישיבה נוחות, שיאפשרו לאורחים לקחת הפסקה.
  • עיצוב ייחודי, גרפיקה נועזת ותוכן בולט חיוניים כדי להפוך את הדוכן שלכם לבולט ככל האפשר ולהגדיל תנועה. ודאו שהדוכן נראה מרחוק ומושך את תשומת לבם של האנשים. קראו עוד על עיצוב דוכן.
  • תמצאו דרך לבטא את ערכי הליבה של החברה שלכם באופן שמושך לקוחות ויוצר תמונה בלתי נשכחת. מבקרים רבים יחשפו בתערוכה זו בפעם הראשונה למוצרים שלכם, אז נצלו היטב את ההזדמנות ותשאירו רושם מקצועי וחיובי.

תשתמשו בהמלצות שנתנו כאן על מנת להקים דוכן לתערוכה שימשוך קהל.

זכרו, שניתן להשיג הצלחה מסחררת בתערוכה באמצעות תכנון קפדני, עיצוב יצירתי וחשיבה על הפרטים הקטנים. 

 

אם אתם זקוקים לסיוע בהקמת דוכן תערוכה ייחודי שימשוך קהל רב, פנו אלינו ל -Icreate-biz. אנחנו נקים עבורכם דוכן מנצח, שיבלוט בכל תערוכה וימשוך אינספור מבקרים.

למידע נוסף, צרו קשר עם הצוות שלנו עוד היום!