איך מכינים לוח השראה לעיצוב חנויות?

איך מכינים לוח השראה לעיצוב חנויות?

לוח השראה זו יצירה ייחודית, אישית ובעלת משמעות מיוחדת, המיועדת לעורר השראה ולעזור לכם להתמקד ביעדים שחשובים לכם.

 

הוא גם יעיל מאוד – במיוחד כשהמטרה היא ליצור מיקוד בתחומי העיצוב.

 

אז איך מכינים לוח השראה לעיצוב חנות? איך זה עוזר לכם בתהליך העיצוב ומהם הדגשים שכדאי לשים לב אליהם בתהליך?

 

לוח השראה לעיצוב חנות – איך זה עובד?

לוח השראה הוא למעשה לוח של ממש, אותו ניתן ליצור על גבי בריסטול, או לוח קאפה או פשוט על לוח שעם (אם כי ניתן ליצור גם לוח השראה וירטואלי על מסך המחשב), עליו מצמידים תמונות, מסרים ורעיונות שמתחברים ליעד אליו אתם רוצים להגיע.

 

כאשר מדובר על עיצוב חנויות, לוח השראה הוא המקום המושלם לאסוף אליו את כל התמונות של עיצוב חנויות שראיתם באינטרנט ומצאו חן בעיניכם.

 

את התמונות מצמידים או מדביקים על הלוח לפי סדר מסוים, גם כדי לראות איך האלמנטים השונים נראים אחד ליד השני, גם כדי למקד את סגנון העיצוב שאתם רוצים ליצור וגם כדי ליצור התכוונות של התודעה להגשמת החזון שלכם.

איך יוצרים לוח השראה לעיצוב החנות שלכם?

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לאסוף מקורות השראה ללוח ההשראה – להיכנס לאינטרנט ולאסוף משם תמונות של חנויות שאהבתם את העיצוב שלהן. 

 

אפשר גם כמובן לצלם חנויות פיזיות שאתם אוהבים ולהשתמש בתמונות שצילמתם.

 

השתדלו להתמקד בפרטים ספציפיים כדי שיהיה ברור איזה חלקים של העיצוב אתם אוהבים:

 

פלטת הצבעים של החנות, פינת ישיבה אטרקטיבית, סידור המדפים, אזור הקופה, סגנון התאורה, הריצוף, הכניסה לחנות, חדרי המדידות (אם יש כאלה) ועוד.

 

בהמשך, שוטטו ברחבי האינטרנט כדי לאסוף רעיונות ותמונות של פריטים ספציפיים שאולי תרצו לשלב בעיצוב החנות: מנורות, שטיחים, מרצפות ,אריחים, וילונות, מדפים וכל מה שיכול לתת לחנות שלכם את האופי, המראה והעיצוב שאתם רוצים.

 

תרשו לעצמכם לחלום

כל היופי בלוח השראה זה שהוא מיועד להשראה ואין עליו הגבלה של תקציב. 

 

לכן חשוב שתוסיפו ללוח גם את החלומות הכי פרועים שלכם – אפילו אם מדובר על עיצובים יוקרתיים שכרגע אתם לא רואים מאיפה תצליחו לממן אותם.

 

כי כשהחזון שלכם נמצא על לוח השראה הכל יכול לקרות ואתם עשויים לגלות שהפתרון יגיע אליכם בדרכים מפתיעות שלא העלתם על דעתכם, כמו מתנה כספית מפתיעה או הלוואה שתקבלו לרגל פתיחת העסק, או חיקוי איכותי במחיר זול של הפריט שאתם רוצים, פריטים יד שניה ואפילו יצירה של העיצוב הרצוי בעזרת חברים, בסגנון DIY.

 

לסיכום, אצלנו ב icreate-biz, עיצוב דוכנים ובתי עסק, מבינים היטב שעיצוב מושלם מתחיל בהשראה ובחזון שלכם – בעלי העסק – לעיצוב של חנות החלומות שלכם.  לכן אנחנו מעמידים לרשותכם את בעלי המקצוע המובילים בתחומם, שיודעים איך להגשים את החלום שלכם ולהפוך אותו לעסק חי ונושם – שנראה ופועל בדיוק כמו שדמיינתם. מוכנים להתחיל לחלום? דברו איתנו!