כל הטיפים לעיצוב של דוכן תכשיטים | icreate.biz

טיפים לעיצוב של דוכן תכשיטים

בקניון גדול ומואר, בין רבבות חנויות ודוכנים, דוכן התכשיטים שלכם צריך להוות מוקד משיכה ויזואלי ללקוחות פוטנציאלים. איך עושים את זה נכון? על כך במאמר שלפניכם.

עיצוב דוכן תכשיטים ב 360 מעלות

בשונה מעיצוב חנות, דוכן הממוקם בקניון חשוף ללקוחות מכל צדדיו. הוא נראה בכל היקפו, מכל כיוון ופעמים רבות ניתן לראותו גם מלמעלה. יש לתכנן את עיצוב דוכן התכשיטים כך שינצנץ וימשוך אליו את מבקרי הקניון מרחוק וגם את אלה הצופים בו מהקומה מעל.
זו הזדמנות מצוינת בשבילכם לנצל את ההיקף לשיווק המותג שלכם. דוכן בעיצוב לא שגרתי או בצבע בולט ומעניין ימשוך את הלקוחה הישראלית המטיילת בקניון להציץ מה הדוכן שלכם מציע.
שקפו בדוכן את השפה העיצובית הייחודית לתכשיטים שלכם ומה שהמותג שלכם משדר- תכשיטי יוקרה, קז’ואל, אתני וכד’.
חפו את חזיתות הדוכן בלוגו וצבעי המותג ובחומרים המרמזים על אופי התכשיטים.
יחד עם זאת, חשוב לעשות זאת נכון ובמתינות כיוון שהתכשיטים הם ההצגה של הדוכן שלכם ולא נרצה שעיצוב מופרז ועמוס יגנוב את אור הזרקורים מהזרקונים.

 

עיצוב דוכן תכשיטים

עיצוב תאורה

ואם כבר הזכרנו תאורה, בדוכן תכשיטים לתאורה תפקיד חשוב. בתוך קניון שטוף אור לא פשוט להבליט את המוצר, אך בעיצוב חכם, תאורה נכונה תעצים את יופי התכשיטים ותבליט אותם.
הצגת התכשיטים בתוך ויטרינות זכוכית בשילוב תאורה נסתרת המאירות את התכשיט באופן ישיר ישוו להם מראה זוהר ומנצנץ שאי אפשר להתעלם ממנו.
ניתן לשלב מתחת לדלפקי הדוכן פסי תאורה שוטפת אחידה או תאורת לד נקודתית היוצרת אלומות אור מסביב לכל הדוכן, כדיי ליצור מראה יוקרתי, מעניין ומושך.
האירו גם את הלוגו שלכם המתנוסס על חזיתות דוכן התכשיטים, תאורה אחורית למשל, תשמש כקו מתאר המבליט את הלוגו. התאימו את גוון התאורה למראה שתבקשו ליצור והאווירה שהמותג שלכם משדר.

עיצוב ארגונומי בחומרים נכונים

דוכן התכשיטים צריך להיות נגיש ונוח ובגובה מתאים ללקוחות המבקשות להתרשם מהתכשיטים בדוכן שלכם. ניתן אפילו ליצור מספר מקומות ישיבה מול מראה המאפשרות להן לקבל שירות אישי בבחירת התכשיט המתאים להן בדרך לרכישה.
עיצוב פנים הדוכן צריך להיות מותאם ונוח למוכרים העובדים בו, ארונות אחסון למוצרים ועמדות שירות וקופה נגישים ונוחים.
למשל, עבור דוכן תכשיטים אתניים עם אבני חן טבעיות יתאים עיצוב חם בעץ המחבר לטבע.
חשוב לבחור בחומרים איכותיים ועמידים בפני שחיקה ובלאי, הניתנים לנעילה במיוחד כשמדובר בדוכן תכשיטים בו רמת אבטחת התכשיטים מפני גניבות צריכה להיות גבוהה וכן לדאוג לכיסוי ראוי, ממותג כמובן, של הדוכן בסגירה.

ב Icreate-biz אנשי מקצוע מעולים ומקצועיים המעצבים חלומות בעץ, זכוכית ומתכת. נשמח לעצב עבורכם דוכן מחומרים איכותיים בהתאמה אישית שינצנץ כמו התכשיטים שלכם. לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר

 

קראו עוד על – עיצוב דוכן בקניון